Knihy

Dr. Ľuboš Lacho - láskavý, pokojný a mierumilovný rodák z Kvetoslava.

Knihy a audioknihy

Doplňte si knižnicu mojimi knihami. V knihách sa venujem psychologickému poradenstvu z kresťanského pohľadu aj môjmu osobnému príbehu a mojej rodiny.
Knihu si môžete objednať jednoducho pomocou pár kliknutí.

Objednajte si audioknihu teraz

Kroky viery - audiokniha

Pravdivý príbeh utrpenia, lásky a odhodlania

Kresťanský poradca - kniha

Kresťanský poradca

Zaujíma vás psychologické poradenstvo z kresťanského pohľadu od renomovaného odborníka? V knihe kresťanský poradca sa dočítate o rozoznaní patologických stavov od normy, fóbii, úzkostiach, panických poruchách. Autorom je Dr. Ľuboš Lacho, klinický psychológ.

Objednať knihu

Kroky viery

Kniha "Kroky viery" je pravdivý príbeh Dr. Lacha a jeho rodiny. Príbeh rodiny s tromi deťmi, ktorá počas totality prišla o strechu nad hlavou. Je svedectvom o ľudskom utrpení, prenasledovaní, útlaku a väzení.
2.vydanie je doplnené o nové príbehy Dr.Ľuboša Lacha.

VYPREDANÉ
Je to skvelá kniha. Dotýka sa dôležitých oblastí života, kde sa častokrát vyskytnú problémy. Na knihe sa mi páči, že ponúka praktické riešenia na tieto problémy. Nie je to len teória, ale reálne návody ako zlepšiť veci v našom živote. Páči sa mi, že kniha obsahuje príbehy z poradenskej praxe. To skvele doplňuje kapitoly a čitateľ má lepšiu predstavu, aké majú ľudia problémy a môže sa aj poučiť.
Javor
Veľakrát sa môže zdať, že Boh o ktorom si čítame v Biblii je už minulosťou. Opak je pravdou. Ak s ním máme živý vzťah, ak v neho veríme ako osobného Spasiteľa, on je ten istý Boh, aj Boh zázrakov aj v týchto dňoch. Príbeh doktora Lacha je jeden z mnoha príbehov o živom Bohu, ktorý ho neopustil ani vo chvíľach, kedy sa zdalo že niet úniku.
Mushka
Kniha je skvělým shrnutím celoživotní poradenské praxe Dr. Luboše Lacha – pěkně a přehledně uspořádaná témata, která se řešila v poradně Rádia 7. Velmi praktickě. Děkuji!
Rosa
Kniha je podnetná pre široký okruh ľudí slúžiacich v službe uzdravenia duše, vďaka za autora....
Debnarova